Radisson Blu Badischer Hof

 

Počas prevádzky hotela bola dokončená rekonštrukcia 135 izieb vrátane verejných priestorov.

ARCHITEKT

VOGLAUER HOTEL CONCEPT

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

VOGLAUER HOTEL CONCEPT

To bola najprofesionálnejšia spolupráca, ktorú som zažil s dizajnérom pri mnohých projektoch, na ktoré som vo svojej dlhej kariére dohliadal. Chcem zdôrazniť stály stavebný dozor na mieste od spoločnosti Voglauer.

Štvorhviezdičkový hotel Radisson Blu Badischer Hof v Baden-Badene je bývalý kapucínsky kláštor, ktorý bol v 19. storočí prestavaný na veľkolepý hotel. V roku 1980 bola k tomuto luxusnému hotelu v Čiernom lese pridaná prístavba. Hotel sa nachádza len pár minút chôdze od centra mesta známeho kúpeľného mesta Baden-Baden a jeho festivalovej sály. Zostaňte v historickom prostredí jedného z najelegantnejších hotelov v Baden-Badene. Štýlová reštaurácia Park podáva vynikajúce jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne a kvalitné vína. Špeciálnym vrcholom kúpeľného hotela je vlastný termálny prameň, ktorý dodáva bazénom liečivú vodu.

Demolácie & demontáže

Podlahy, Steny & Stropy

Vane

Osvetlenie

Suchá Stavba

Práca s elektrikou

Interiérový dizajn/ Nábytok

Textílie

VOGLAUER HOTEL CONCEPT bol najatý ako hlavný dodávateľ zodpovedný za renovačné práce na tomto kúpeľnom hoteli v Baden-Badene. 135 izieb bolo vybavených novým nábytkom a najmodernejšou technológiou. Dizajn miestnosti charakterizujú prírodné tóny a elegantné drevené podlahy a koberce. Obnovou prešli aj verejné priestory, ako sú vstupná hala, reštaurácia, konferenčné miestnosti a krásny čajový salónik. Moderné zariadenie a svieži dizajn plynulo zapadajú do historických prvkov tohto bývalého kláštora.

error: ŠÍRENIE AKEJKOĽVEK ČASTI TEJTO WEBSTRÁNKY BEZ SÚHLASU PREVÁDZKOVATEĽA JE ZAKÁZANÉ!!!