NÁVRHY INTERÉROV:

Tvoríme atmosféru domova.

Týmto mottom sa riadime aby sme pretvorili Vaše predstavy dokonalého priestoru. Sme tím profesionálov, ktorí Vás prevedú celým procesom tvorby interiéru od návrhu, cez výber konkrétnych zariaďovacích prvkov až po samotnú realizáciu. O kvalite našej práce svedčia stovky spokojných zákazníkov nielen zo Slovenska ale aj z Česka a Rakúska.

Chcete si získať návrh Vášho interiéru zdarama?

Nechajte si ho od nás zrealizovať a návrh získate zdarma. Pri platbe za návrh Vám dáme doklad o zaplatení a „Dohodu o nároku na zľavu k budúcej zmluve o dielo“. Po predložení tejto dohody Vám odpočítame cenu návrhu od celkovej ceny realizácie.

Návrh začína nápadom, ktorý dodá Vášmu interiéru originalitu a jedinečnosť.

Kúpa domu nie je lacnou záležitosťou, preto každý centimeter treba správne využiť. Každý priestor si vyžaduje osobitný prístup. Preto naši designéri pristupujú ku každému priestoru a klientovi s odhodlaním pre vytvorenie jedinečného a účelného objektu ktorý bude pôsobiť tak krásne a premyslene.

Cieľom interiérového designéra nie je osadiť čo najviac nových prvkov modernej archtektúry a designu  ktoré sa nám páčia, ale vytvoriť priestor pre dokonalé spolužitie daného interiéru s vami a vašimi potrebami. Náš designér preto berie na vedomie všetky aspekty ktoré zohrávajú dôležitú úlohu tak aby vytvoril čo najväčší estetický úžitok s dôrazom na jeho funkčnosť.

Náš designér Vám zostaví návrh spĺňajúci všetky kritériá, ktoré od svojho interiéru očakávate – estetiku, relax, funkčnosť a čo najľahšiu údržbu. Preto nás neváhajte osloviť už dnes aby sme našli spoločnú cestu k Vášmu vysnívanému interéru.

Postup pri rekonštrukcii a výstavbe Vášho interiéru:

1. 

Obhliadka skutočného stavu. Oboznámenie sa s požiadavkami majiteľa. Zameranie, nafotenie priestoru a zakreslenie hlavných rozvodov. Na základe požiadaviek investora skreslenie náčrtu.

2.

Oboznámenie majiteľa s náčrtom, odsúhlasenie návrhu a jednotlivých časti interiéru. Dohodnutie prípadných zmien a úprava návrhu.

3.

Po odsúhlasení štúdie sa vypracuje štúdiový plán a sprievodná dokumentácia poprípade 3D návrh.

4.

Pokiaľ sa klient rozhodne pre realizáciu na kľúč, vypracujeme mu rozpočet. Po vzájomnej dohode a zosúladení termínov príde k realizácii projektu. Po skončení prác sa odovzdá dielo aj so zárukou klientovi.

error: ŠÍRENIE AKEJKOĽVEK ČASTI TEJTO WEBSTRÁNKY BEZ SÚHLASU PREVÁDZKOVATEĽA JE ZAKÁZANÉ!!!