KOBERCE

Kobercami vytvoríme jemnosť v každej miestnosti ktorú si naše nohy zamilujú. Koberce dodávajú Vášmu domovu jemnosť, dotvárajú štýl a robia lepšiu akustiku. Náš tým profesionálov Vám rád pomôže pri výbere a dotváraní Vášho interiéru, navrhneme vhodný koberec, vhodnú farebnosť a v neposlednom rade ponúkame aj služby pokládky celoplošných kobercov.

CELOPLOŠNÉ KOBERCE

Firma Landegger je svetovým lídrom vo výrobe celoplošných kobercov vhodných do obytných priestorov. Tieto luxusné koberce rakúskeho výrobcu vytvárajú dojem ako v hotelových rezortoch. Široká škála farieb,hustoty a výšky vlascov Vás určite presvedčí o správnom výbere značky. Vo výbere máme aj prírodné materiály vhodné pre alergikov vyrobené z ovčieho rúna.

Individuálne, Krásne, štýlové s netradičnými a individuálnymi tvarmi. Inak by sa ani opísať značka Miroo a jej rozsiahla paleta kobercov ani nedala. Vieme Vám na mieru vytvoriť design, vyrezať z koberca rôzne tvary či už štvorcov, kruhov, vlniek, listu stromu alebo vami zvolený tvar aby Vám vyčaril úsmev na tváry.

INDIVIDUÁLNE

MIROO

KOBERCE – MIROO:

ASIATIC CARPETS

Pod značkou Asiatic carpets ponúkame široký sortiment kobercov, ktoré sú vyrobené z ručne viazaných vĺn a iných moderných materiálov, ako sú viskóza a antipropylén. V ponuke máme prestížne indické a čínske koberce inšpirované najnovšími trendmi. Ohromujúce kolekcie pôsobia veľmi jemne na dotyk a ponúkajú vysokú kvalitu a odolnosť.

KOBERCE – ASIATIC CARPETS:

Dizajn a elegancia je srdcom Katherine Carnaby, naše kolekcie sú nadčasové vytvorené pre to najlepšie z Londýnskeho bývania a naším poslaním sú módne krásne sofistikované koberce pre váš domov.

KATHERINE CARNABY

KOBERCE – CATHERINE CARNABY:

LOUISE DE POORTERE

Ľudia čoraz viac hľadajú krásu, eleganciu, hodnotu a pohodlie pre svoje domovy. Prinášame Vám vkusné koberce, ktoré obohatia Váš interiér. Kolekcie kobercov sú moderné, prístupné a sú navrhnuté tak, aby priniesli čo najvyššie potešenie. Ponúkame Vám odvážne koncepty, ktoré sú jednoduché a atraktívne.

KOBERCE – LOUSIE DE POORTERE:

KOBERCE – LANDEGER:

KOBERCE – VILLA NOVA – DETSKÉ:

error: ŠÍRENIE AKEJKOĽVEK ČASTI TEJTO WEBSTRÁNKY BEZ SÚHLASU PREVÁDZKOVATEĽA JE ZAKÁZANÉ!!!