Hilton Vienna Park

 

Rekonštrukcia 663 izieb a apartmánov vrátane chodieb v najväčšom rakúskom hoteli v spoločnom podniku so spoločosťou List smart.

ARCHITEKT

GODDARD LITTLEFAIR

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

VOGLAUER HOTEL CONCEPT

„Kompletná renovácia 663 izieb a apartmánov v hoteli Hilton Vienna Park bola veľkým úspechom spoločného podniku medzi spoločnosťami VOGLAUER HOTEL CONCEPT a List smart results GmbH, ktorý bol pre mňa vzhľadom na komplexnosť a rozmer veľmi pôsobivý.“

Najväčší rakúsky hotel Hilton Vienna Park bol renovovaný v priebehu niečo vyše roka. Ako hlavný dodávateľ bol VOGLAUER HOTEL CONCEPT zodpovedný za renováciu 663 izieb a apartmánov, ako aj chodieb v spoločnom podniku so spoločnosťou LIST SMART RESULTS GmbH. VOGLAUER HOTEL CONCEPT poskytoval zabudovaný nábytok a všetky stavebné služby, od inštalácie na mieste odovzdania kľúčov až po hotové miestnosti.

Rozsah projektu aj centrálna poloha hotela vyžadovali výnimočnú logistiku staveniska. V rámci stavebných prác boli postavené dva 48 metrov vysoké výťahy staveniska pozdĺž fasády a 40 metrov dlhá dopravná rampa.

Projekt bol realizovaný bez prerušenia prevádzky hotela. Počas celého obdobia bolo renovovaných 300 izieb v rôznych fázach výstavby. Vďaka odbornému a perfektne koordinovanému projektovému manažmentu zo strany VOGLAUER HOTEL CONCEPT boli plne zrekonštruované miestnosti úspešne odovzdané ešte v priebehu projektu.

V zásade boli vybavené tri rôzne typy hotelových izieb. Okrem luxusných štandardných izieb v ich zelenej farebnej škále sú aj izby Executive v dizajne suít na vyšších poschodiach ešte prémiovejšej kvality. Priestranné suity v ich modrej a zlatej farebnej schéme ponúkajú mimoriadne príjemnú atmosféru vďaka ďalšiemu obytnému priestoru, ktorý ponúkajú.

Nadčasový interiérový dizajn 663 izieb a apartmánov je poctou klasicizmu. Vstavaný nábytok bol realizovaný svetlým a tmavým dyhovaným dubom. Elegantný štuk, kombinácia geometrických vzorov v tapetách a kobercoch, ako aj interiérové ​​prvky z vysoko kvalitných materiálov podčiarkujú charakter.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a svojej jedinečnej odbornosti je VOGLAUER HOTEL CONCEPT schopný čeliť výzve a dosahovať výsledky s projektmi aj tohto rozsahu!

 

„Veľmi na mňa urobila dojem trvalá podpora projektu a riadenia stavby na mieste s mnohými medzičasmi schválenými počas prebiehajúcej hotelovej prevádzky. Spolupráca so spoločným podnikom medzi spoločnosťami VOGLAUER HOTEL CONCEPT a List smart results GmbH bola úplným úspechom. “

error: ŠÍRENIE AKEJKOĽVEK ČASTI TEJTO WEBSTRÁNKY BEZ SÚHLASU PREVÁDZKOVATEĽA JE ZAKÁZANÉ!!!