Family Hotel Kröller

 

Poverený ako dlhoročný partner pri plánovaní a vybavení interiérov 15 rodinných apartmánov v alpskom butikovom štýle ARCHITECT.

ARCHITEKT

VOGLAUER HOTEL CONCEPT

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

VOGLAUER HOTEL CONCEPT

Rodinný hotel Kröller **** v Gerlos, ktorý je v súčasnosti už štvrtou generáciou vedenia rodiny, sa opiera o storočnú históriu. Z pôvodne jednoduchého statku sa teraz stal nádherný rodinný hotel. Ako dlhoročný partner sa VOGLAUER HOTEL CONCEPT predtým úzko podieľal na úspešnom rozvoji hotela a bol tiež poverený plánovaním a zariaďovaním interiéru počas poslednej renovácie 15 rodinných apartmánov. Počas plánovania tohto projektu naši interiéroví dizajnéri vymysleli špeciálny butikový štýl s alpskými prvkami, ktorého charakter je zdôraznený harmonickou zmesou materiálov. Vyzreté drevo a dyhovaný dub v kombinácii s čiernymi kovovými prvkami vytvárajú harmóniu s trblietavými velúrovými látkami a pôsobia nadčasovo elegantným dojmom. Rodinné suity sú prezentované v jedinečnej farebnej hre a kontrastujú s témami špeciálnych doplnkov džungle. Priestranné rohové pohovky a pohodlné útulné hniezda zaručujú útulnosť, zatiaľ čo kúpeľne s dvoma umývadlami – jedným pre rodičov a deti – poskytujú pohodlie. Plánovanie priateľské k rodine vytvára mimoriadny priestorový zážitok a prekonáva očakávania hostí. VOGLAUER HOTEL CONCEPT vykonal všetky stolárske práce a vytvoril nábytok udržateľným spôsobom vo vlastnej réžii. VOGLAUER HOTEL CONCEPT bol zodpovedný aj za podlahy v rodinných apartmánoch a na chodbách, ako aj za dodávku sedacieho nábytku, textilu a doplnkov.

Interiérový dizajn/ Nábytok

Textílie

Podlahy

Trendy týkajúce sa hotelových izieb a požiadavky na hotelové izby sa neustále menia. Preto je nevyhnutný flexibilný partner, ktorý sa prispôsobuje trhu. VOGLAUER HOTEL CONCEPT je takýmto partnerom!

error: ŠÍRENIE AKEJKOĽVEK ČASTI TEJTO WEBSTRÁNKY BEZ SÚHLASU PREVÁDZKOVATEĽA JE ZAKÁZANÉ!!!